Komentarze do notki WINunited:Opis buka, wpłaty i wypłaty na konto

linkologia.pl spis.pl

 

WINunited Ltd jest spółką zarejestrowaną 5 Marca 2005, zgodnie z prawem obowiązującym na terytorium Republiki Malty pod numerem C 35409; siedziba firmy znajduje się pod adresem Level 3, 120 Gzira, GZR03, Malta. WINunited działa pod nazwą WINunited.WINunited posiada licencje Class 2 i Class 3 o numerach: LGA/CL2/195/2004 oraz LGA/CL3/195/2004.Strona dostępna jest oczywiście w języku polskim, co zapewnia nam Polakom lepszą obsługę i zrozumienie wszystkiego co znajduje się na tej stronie. Firma jako jedyna jest założona przez kobietę, która obsadziła prawie wszystkie stanowiska kobietami, które w niczym nie ustępują mężczyzną.Dzięki temu mamy pewność, że każdy z nas jest profesjonalnie obsługiwany przez Panie. W Winunited czeka na nas codziennie około 1000 różnych możliwości obstawiania, co zapewnia spory wybór oraz brak powtarzających się zakładów. Minimalna stawka w WinUnited na jeden kupon wynosi 50 eurocentów. Na jednym takim kuponie można mieć nawet do 20 zdarzeń więc wygrana jest parędziesiąt razy większa od wydanej sumy.

Firma oferuje oprócz zakładów także: poker, kasyno i gry. Jeżeli interesuje Ciebie obstawianie zakładów sportowych to warto wypróbować bukmachera winunited . Zawieranie zakładów w winunited jest bardzo proste i szybkie. Nawigacja po stronie jest intuicyjna i czytelna, a system wnoszenia zakładów jest niezwykle prosty. Jeśli chciałbyś już dziś zagrać w Winunited to zarejestruj się z tego linku (Rejestracja), a następie wpłać jakąś cześć swoje kwoty i graj.

Fundusze mogą zostać zdeponowane na koncie przez: dokonanie przelewu bankowego, przy użyciu Visa, Mastercard, Entropay, UKash, Paysafecard, Click & Buy, przelew bankowy i/ lub First Gate. Imię i nazwisko osoby muszą zgadzać się z danymi posiadacza konta. Jeśli warunki te nie zostaną spełnione depozyt zostanie odrzucony a pieniądze wrócą na konto, z którego miały zostać przelane. Wszelkie opłaty bankowe za transakcje będą potrącane od zwróconej kwoty.Depozyty dokonywane za pośrednictwem karty kredytowej posiadają limit do 1000 € (tysiąc Euro) dziennie. Dla każdej wypłaty dokonywanej za pośrednictwem karty kredytowej- w zależności od kraju, z którego jest dokonywany transfer – obowiązuje opłata administracyjna w wysokości 2 € (dwa Euro) Minimalny depozyt:

* Depozyt przy użyciu Mastercard ,Visa lub Entropay wynosi 15€.
* Depozyt poprzez Click&Buy – 10 €
* Depozyt z Moneybookers , poprzez przelew bankowy Paysafecard lub Ukash – minimum1€.

Zdeponowane fundusze muszą być wykorzystane w zakładach lub grach oferowanych przez WINunited.com. Wszelkie podejrzane transakcje zarejestrowane na koncie Użytkownika będą przekazywane do odpowiednich władz, czego skutkiem może być zamrożenie konta lub nawet jego zamknięcie.Wszelkie bonusy promocyjne będą deponowane na koncie Użytkownika. Środki pochodzące z uzyskanych Bonusów nie mogą być wypłacone bez ich uprzedniego obstawienia w zakładach. Bonus musi być wykorzystany w przeciągu dwóch miesięcy od jego uzyskania, inaczej traci swoją ważność. Bonus otrzymany od WINunited.com musi zostać obrócony przynajmniej pięć razy ( w zależności od warunków poszczególnych promocji) zanim będzie możliwe zrealizowanie wypłaty. Wypłata z konta nie może przekraczać sumy posiadanej na koncie. Do każdego z oferowanych bonusów przypisane są inne warunki i zasady jego Środki posiadane na koncie nie mogą być przelewane pomiędzy kontami Użytkowników.Użytkownik ma prawo do zalogowania się na swoim koncie w każdej chwili oraz do wglądu dokonanych przez niego transakcji: depozyty, bonusy, wygrane, zakłady oraz wypłaty. J

Opłaty od wypłaty:

* Każda wypłata na kwotę 30 € lub więcej są zwolniona od opłat.
* Wypłaty na kwotę do 30€ są obciążane opłatą w wysokości 2€ lub 15€.
* Pierwsze zlecenie wypłaty może być dokonane po upływie 3 dni od dokonania depozytu

Dane banku konta WINunited:

Odbiorca: WINunited Ltd.
Numer Konta: 291 77 55 01
Kod Banku: 700 400 41
Bank: Commerzbank (Unterföhring)
IBAN: DE 98700400410291775501
BIC/SWIFT: COBADEFF705

Wypłaty na kartę kredytową / debetową są możliwe tylko na karty Visa lub Visa Electron.

Zlecenia wypłat powinny być dokonywane jedynie na te karty Visa, które zostały użyte w celu dokonania depozytu. Jeśli użytkownik zarejestrował więcej niż jedna kartę kredytową /debetową, jego wypłata zostanie zrealizowana na tą kartę kredytową / debetową, która była używana najczęściej w ciągu ostatnich 6 miesięcy

Wypłaty na karty debetowe muszą być dokonywane w takich samych kwotach jak składane depozyty.

Każdy gracz ma możliwość dokonania dwóch wypłat na kartę VISA miesięcznie, które nie są obciążane żadnymi opłatami. Dalsze wypłaty będą obciążane kosztami w wysokości 2 €. W zależności od waluty oraz lokalizacji banku użytkownika, instytucja ta może narzucić opłaty w związku z dokonywaną wypłatą na kartę Visa, przy czym WINunited nie ponosi odpowiedzialności za wyżej wymienione opłaty pobierane przez poszczególne instytucje finansowe.

Minimalna kwota wypłaty wynosi 30 €

Maksymalny limit dzienny wypłat wynosi 3.300€

REJESTRACJA W WINUNITED

bartoszbuk : :

Brak komentarzy